Energy Globe Environmental Sustainability Award tunnustus

26.03 2024 Uncategorized

Thermowhite pälvis septembri alguses Energy Globe Environmental Sustainability Award auhinna oma toote vastupidavuse ja ökoloogilise jätkusuutlikkuse eest. Oleme tõeliselt uhked ja täname väga oma rahvusvahelisi koostööpartnereid — Alois Edlerit, Christian Edlerit, Thomas Eisingerit, aga ka kõiki Thermowhite’i koostööpartnereid Lätis ja Skandinaavias, kelle pikaajaline koostöö kiidab Thermowhite’i toodete kvaliteeti.

Mis on ENERGY GLOBE?

Rohelise energia ja keskkonnasäästlikkuse auhind, Energy Globe, on hetkel maailma prestiižseim keskkonnaauhind. Rohkem kui 187 kaasatud riiki ja ligikaudu 2000 projektitaotlust aastas. Vaadeldakse regionaalse, riikliku ja globaalse tasandi projekte, mis säästavad ja võimaldavad kasutada taastuvaid ressursse. Näiteks kasutades energia tootmiseks taastuvaid või heitmevabasid ressursse. Auhinnatseremooniad toimuvad kõikjal maailmas. Selle eesmärk on äratada ülemaailmset tähelepanu kõikjal rakendatavatele säästvatele keskkonnalahendustele ja motiveerida inimesi selles valdkonnas aktiivselt tegutsema.

Thermowhite on välja töötanud spetsiaalse taaskasutustehnoloogia, mis võimaldab töödelda ohtlikke EPS jäätmeid ja muuta need kvaliteetseks isolatsiooni tooraineks. Saadud ekstrudeeritud polüstüreeni graanulid segatakse seejärel spetsiaalse mineraalse alusseguga, et saada kõrgeima kvaliteediga isolatsioonimaterjal, mida saab kasutada põrandate, pööningute ja lamekatuste soojusisolatsiooniks.

 

Sa võid olla huvitatud ka:

ThermoWhite Eestis

26.03 2024

Uncategorized

Alates märtsist 2024. aastal on Eestis ametlik Thermowhite isolatsioonisüsteemi maaletooja ThermoWhite Estonia OÜ,…

Mis on ThermoWhite?

26.03 2024

Uncategorized

ThermoWhite® vuukideta isolatsioonisüsteem – nr 1 Euroopas! ThermoWhite® on isolatsioonisüsteem, mis on valmistatud…

Teade

Teade saadetud edukalt!

Midagi läks katki!