Ajalugu

 

 

Ettevõtte peakorter asub Austrias, Spital am Pyhrnis. Alois Edleri asutas ettevõtte 1988. aastal Austrias ja andis sellele oma nime. Ettevõte tegeles Estrichi põrandakatete, põrandate ja katuste soojusisolatsiooniga. Pikkade praktiliste eksperimentide abil loodi optimaalne soojusisolatsioonisüsteemi kombinatsioon, millest sai täiesti uus soojusisolatsioonitoode ThermoWhite, mis on sertifitseeritud soojus- ja heliisolatsioonisüsteemina. 2015. aastal nimetati ettevõte ümber ThermoWhite GmbH-ks.

Praegu kasutatakse ThermoWhite‘i süsteemi laialdaselt kogu Euroopas ja Venemaal. ThermoWhite‘i kaubamärk on nendes riikides registreeritud ja tootmistehnoloogia patenteeritud. Ettevõte on loonud erasektori uurimisrühma, mis töötab välja ja toodab uusi ruumide soojusisolatsioonitooteid. Tänapäeval tegeleb ettevõte lisaks soojusisolatsioonimaterjalide töötlemisele ka ThermoWhite’i tooraine tootmise ja müügiga, samuti arendab seadmeid nende valmistamiseks, töötlemiseks ja paigaldamiseks ehitusplatsile.

ThermoWhite – parem soojusisolatsioon

ThermoWhite‘i väärtused

Loome toote, millesse me usume, ning keskkonna, kuhu meie töötajad tahavad kuuluda ja kliendid tahavad tagasi tulla. Hindame kõrgelt koostööd klientidega ning teostame nii väikeseid kui suuri projekte. Meie klientide hulgas on nii ettevõtted kui ka eraisikud. Ühtse ja professionaalse meeskonna töö ühise eesmärgi nimel võimaldab saavutada maksimaalse tulemuse.

 

 

 

 

 

Teade

Teade saadetud edukalt!

Midagi läks katki!